"Okropna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Was ucieka......a droga do Was
daleka ....."[۩] [۩] [۩]◕◠◡◠◡◕ MODLITWA I ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI DLA CIEBIE ◕◠◡◠◡◕ [۩] [۩] [۩]
Zgłoś SPAM
Ania
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem światełko pamięci dla Ciebie Janeczko Kochana...Twojej
Pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać(❤)(♥)(❤) nie ma
dni, których nie warto wspominać(❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać(❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy(❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(♥)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ktoś o Was ciągle marzy i smutek ma na twarzy, ktoś na spotkanie czeka i
tęskni gdzieś z daleka....w oczach ma łzy i ciągle tęskni, tęskni,
tęskni...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem...aniołeczki Nasze !
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
**Zalewając się łzami czytam te piękne wspomnienia.Złorzeczę niebu i
światu... -i pytam jakim prawem śmierć zabiera ludzi tak bardzo kochanych?
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
[*] Światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Marchewczykowie z Sidziny
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Janeczko •♥•
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Grudniowe światełko pamięci dla Ciebie Janeczko ...[*]...
Zgłoś SPAM
zięć
,, Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko zostaje się w
czyimś sercu i czyimś czekaniu..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Łzy są gorzkie, dzień jest tak długi, noc bezsenna, tęsknota taka
wielka..."
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ღ✿ღ.(°)(♥)(°).ღ✿ღ Pamięć o Tobie niech będzie zawsze
żywa.....ღ✿ღ.(°)(♥)(°).ღ✿ღ Spoczywaj w
pokoju....ღ✿ღ.(°)(♥)(°).ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak trudno nam pogodzić się z tym,że nie ma na ziemi z nami Tych,których tak
bardzo kochamy...ღ✿ღ.(°)(♥)(°).ღ✿ღ Modlitwy szept i światełka
blask .ღ✿ღ.(°)(♥)(°).ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -Aniołeczki nasza Pamięć*** Światełka za wszystkie dni ..!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.