Nadzieja na skrzydłach, przysiadła w duszy i śpiewa pieśni bez słów,
która nigdy nie ustaje, a jej dżwięki słychać nawet podczas burz. ...Z
nadzieją i modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
Jola
Każdy nasz dzień jest pamięcią,każdy dzień tęsknotą, żalem,cierpieniem,
ciągłym niedowierzaniem...(♥)(♥)︵*✞*︵(♥)(♥).....Modlitwa i
Światełko Pamięci..... (♥)(♥)︵*✞*︵(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Wspomnienia są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują
przykrości naszego życia."- Joseph Witting. Światełko pamięci na
dzisiaj dla Ciebie Janeczko ...[*]...
Ludzie odchodzą tak szybko.....i zostawiają ludzi którzy za nimi
tęsknią....KOCHAMY I TĘSKNIMY...[']..[']..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Janeczko..♥..
Zgłoś SPAM
Justyna, Józek, Mateusz i Piotruś
,, NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE CIĘ ZA RĘKĘ TRZYMA..." MAMO I BABCIU,
DZIĘKUJEMY. ŻE CZUWASZ NAD NAMI...SOBOTNIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna...
Niech Bóg ma Cię w swej opiece,a niebo niech nad Tobą
czuwa..(♥)(♥)(♥)︵*✞*︵(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem najjasniejsze lampeczki do samego Nieba dla Ciebie Janeczko
...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy czas,
puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Tęsknimy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Zostawiam pamięć i garstkę ciepła płynącą prosto z serca.Czasem można
być bardzo daleko,by sercem być obok siebie,blisko .Niech dobre Anioły
towarzyszą Wam w tej wędrówce po niebie.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -Aniołeczki nasza Pamięć***
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Byłeś naszego życia ozdobą i tak wcześnie rozłączył nas Bóg z Tobą
,módl się za nami do Pana w niebie ,abyśmy kiedyś dołączyli do Ciebie...
(₍)︵*✞*︵(₍) Modlitwa i Światełko Pamięci (₍)︵*✞*︵(₍)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko na dziś i na dwa dni mojej nieobecności Janeczko kochana...jadę
na groby Bliskich..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Janeczko jaśniutkie słoneczne światełko pamięci zapalam na dzisiaj, niech
zawsze płonie...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy[★][★][★]Światełko i modlitwę zostawiamy[★]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.