„Panie, ta gwiazda, co mędrców wiodła do Chrystusowej kołyski, niech nas
do Twego prowadzi źródła..”-:¦:-_•♥• -:¦:- Kolorowe Światełka na
dzisiejsze Święto Trzech Króli od serca zapalam... -:¦:-_•♥•
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⭐❤️⭐ Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież.I pozostaniesz w jasnym
świecie.Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć.A ona nie
umiera.Światełko i modlitwa na Święto Trzech Króli.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
W tym szczególnym dniu zapalam światełko pamięci i modlitwy.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Zima w sercu, zima w duszy,
bo wspomnienia powracają,
Bólu nic już nie zagłuszy,
nawet lata co mijają.
Dobrych wspomnień
czas nie skradnie...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko pamięci na dobranoc (*)
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
modlitwa i swiatełko wieczne
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko wokół się zmienia...tylko łzy ciągle płyną, znikają
marzenia...Jesteście tak daleko ...a my nie możemy nic zrobić, żebyście
wrócili...zostały zdjęcia, wspomnienia i ogromna tęsknota Kochani
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie,
Gdyby tak łzy cofały czas,
To na pewno żylibyśmy w zachwycie,
Byłbyś ciągle wśród nas…..Światełko i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.