„Piękne jest to, co w nas zostało”Z. Pawlak ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ W
cichej zadumie ,w zamyśleniu serca zapalam Światełko dla Ciebie.Spoczywaj
Heniu w pokoju wiecznym.♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
żona
☘️❤️☘️ Jesteś tam,gdzie słońce wschodzi.Jesteś tam,gdzie wolniej
płynie czas... Jesteś tam,gdzie szczęściu nic nie grozi. Bądź szczęśliwy
kochany Heniu. Zostawiam światełko i modlitwę .☘️❤️☘️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Śpij snem szczęśliwym pod pieczą PANA.
Tam,gdzie miłość Boga, na wieczność Ci dana.
HENRYKU.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Śmierć przychodzi cicho.
Niezapowiedziana, nieproszona.
Nigdy nie ma na Nią odpowiedniej chwili,
jest zawsze gościem nie na czas...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Sączy się przez palce, zaciśnięta w pięściach...tęsknota...za wspólnym
jutrem, za życiem, w którym zasypiamy i budzimy się wiedząc, że Jesteście
Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
.Świat codziennie daje nam swych radości smutny czar i nie łatwo Panie żyć
tak jak przykazałeś Ty Padam więc kolejny raz nie mam sił by podnieść
się,zatrwożony patrzę czy ktoś podejdzie podnieść mnie"
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pana p.Heniu. ♨️
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
Światełko pamięci zostawiam...
✧*。*.✧✧* *.✧
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
•♥•´¯)
`•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO
`•.,(¯`•♥•´¯) PAMIĘCI
♥(¯`.´¯)♥
(¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯)
♥(_.´`._)♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ....Dla Pana p.Heniu nasza pamięć i światełko.
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
ღ✿ღ__ღ✿ღ__ღ✿ღ__ღ✿ღ__ღ✿ღ__ღ✿ღ__ღ✿ღ__ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Życie przemija, pamięć pozostanie” i wspomnienia i miłość, która
sięga poza Czas… Sobotnio-Niedzielne Jasne Światełko Pamięci dla Ciebie
Heniu ♥[*][O♥O][*]♥
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdyby z łez budowało się schody, poszlibyśmy nimi wprost do nieba, by
sprowadzić cię do domu.. இڿڰ
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie
kochany.⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
W daleką podróż zabrał Was Bóg
Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.