Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Henryk Dobronski


* 01.01.1947

 

+ 21.07.2016

Miejsce pochówku: Wizna

,

woj. podlaskie

pokaż wszystkie
wpisy (125)
Licznik odwiedzin strony
322407
Zapalone ponad rok temu
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wraz z zapaloną wirtualną Lampeczką swoją pamięć o Tobie Heniu zostawiam..♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Na jednej dłoni wspomnienia. Przeszłość co przeminęła. Dni szare i kolorowe. Na drugiej dłoni marzenia. Ukryte pragnienia duszy. I coś nie do spełnienia. HENRYKU.
Zgłoś SPAM
żona
☀❤️☀Nawet ciemność nie jest ciemna Panie, bo przed Tobą noc jak dzień jaśnieje".Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę dla Ciebie kochany mężu Heniu.☀❤️☀
Zgłoś SPAM
córka
☀❤️☀"Nawet ciemność nie jest ciemna Panie, ci i modlitwę bo przed Tobą noc jak dzień jaśnieje."Zostawiam światełko wiecznej pamięco i modlitwę dla Ciebie kochany Heniu.☀❤️☀
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny ```J. Szczawiński
Zgłoś SPAM
Edzia
⭐☀❤️☀⭐ "Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich"⭐☀❤️☀⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Mamy Was w sercu i duszy Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia i marzenia o Was Kochani malują obrazy pędzelkiem tęsknoty codziennie po tysiąc razy....
Zgłoś SPAM
mama Przemka Frąka
"...Tam na dnie, został twój ślad, i wielki żal, bo świat się pomylił, świat się pomylił."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
◕•*`*•◕•*`*•◕•*`*•◕•*`*•◕•*`*•◕•*`*•◕
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
(¸.•´ ¸.•´.•*- Tysiące •.¸.♥¸.•´¨`»♥ - Światełek ¸.•*¨¸(.•* - i promieni słońca, •´¨`»¸♥.•* - niech świecą w Krainie życia ¸.•´(¸.•´ - dla CIEBIE bez końca.
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Mówią, że czas leczy rany, ale to nie oznacza, że znika przyczyna smutku... /Cassandra Clare/ Jasne, choć smutne Światełko dla Ciebie Heniu «̭❤️» ̭̌ ะ ☀️ ❤️☀️ ะ ̭̌ ☀️ «̭❤️» «̭❤️» ̭̌ ะ ☀️ ❤️☀️ ะ ̭̌ ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wspomnienia to nasz największy skarb jaki nam po Was pozostał. Szkoda tylko, że najczęściej i one wyciskają z naszych oczu łzy..... Światełko Pamięci w Święto Trzech Króli dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla pana Henia smutne światełko naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Panie Heniu...żal nieprzemijający...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   936   937   938   ...   1504   1505    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Dobronska
29.07.2016