Nigdy nie stracimy tego, co nas kiedyś cieszyło...wszystko co darzymy
głęboką miłością pozostaje częścią nas...Jesteście z nami w każdej
chwili naszego pustego życia
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Panie Heniu, taki żal ogromny i tęsknota.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜.
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
Edzia
Wieczorne światełko dla Ciebie kochany Tatusiu.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❇❤❇
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
"Może jeszcze gdzieś się spotkamy
chociaż każdy swoją prawdę goni
w jakiejś nocy nieodgadnionej
w samym środku krainy samotnych"
Anna Kamieńska
Sobotnie światełko pamięci zostawiam...
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
Zgłoś SPAM
żona
❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem. Zostawiam światełko i modlitwę kochany.❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko,ponad nasze zwątpienie…tak
trudno bez Was żyć…nasza miłość trwa i będzie trwać choć w innych
światach...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy panie Heniu...
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
☆☆☆☆☆☆☆☆
Piątkowe światełko pamięci dla Pana Henryka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I cisza,i pustka,i brak kogoś,kto szedł wspólnym życiem,wspólną drogą.Bez
Ciebie uśmiechu brak,bez Ciebie świat nie ma barw...Światełko z modlitwą
dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Są wspomnienia, których nie da się zatrzeć.
Zostają w człowieku jak nieruchome głazy." /Haruki Murakami/
☀️ Heniu, Weekendowe Światełko otulone pamięcią niech jaśniutko Ci
płonie ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.