Bo gdy odchodzi miłość życia wali się cały świat.....tak bardzo tęsknimy
Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona
❤️☀❤️
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny, pokój Ci wieczny" Zostawiam
światełko i modlitwę kochany Heniu .❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Grażyna
❤️*❤️Największym skarbem człowieka
jest Jego pamięć.
Przechowujemy w niej urocze chwile,
najdroższe serca,najcenniejsze słowa,
gesty,czyjeś oczy, czyjeś łzy.
Były naszego życia ozdobą.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Edzia
☆.*¯*. ☆ .*¯*. ☆ .*¯*. ☆ .*¯*.☆
Panie, do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego światła zmarłych,
którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania
☆.*¯*. ☆ .*¯*. ☆ .*¯*. ☆ .*¯*.☆
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
[♨️]....Światełko Pamięci i modlitwa,Panie Heniu.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤⭐❤
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą "
/E.White/
☀️❤️ Heniu, Poniedziałkowe Światełko otulone pamięcią niech
jaśniutko Ci świeci ❤️☀️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko to, Wasze życie: każdy dzień, okruchy zdarzeń i Wasz śmiech -
zbieramy i chowamy gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne poniedziałkowe światełko dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
żona
✿❤️✿ Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny"J.
Szczawiński. Zostawiam znicz i modlitwę kochany Heniu.✿❤️✿
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie jest dużo miłości tęsknota jest największa....kochamy Was łzą,
bolącym od tęsknoty sercem, całym życiem....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma dotkliwszej boleści niżli dni szczęścia wspominać o tych co na
zawsze odeszli .... Światełko Pamięci..((*))..Panie Heniu.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
✿ゝ✿ゝ✿ゝ
Niedzielne światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
żona
❤️*❤️W głęboki spokój, niebiańską ciszę Dusza się moja zatapia
powoli Tam, gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę, Gdzie nic nie dręczy i
nic nie boli.Zapalam znicz kochany Heniu.❤️*❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.