Nie ma Was wśród nas, choć tęskno nam za Wami...uśmiechacie się zza nieba
kręgu, bo kiedyś, gdy skończy się świat, spotkamy się wsród jasnych nieba
łąk...Ukochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Panie Heniu...
Zgłoś SPAM
Agnieszka (córka śp. Piotra Stępalskiego)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Są osoby, które się pamięta i osoby o których się śni..."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie...
Światełko z modlitwą dla Pana p.Heniu...P.Halinko my też dziękujemy za
pamięć o Michałku,pozdrawiamy.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀❤
Zgłoś SPAM
żona
.❤️*❤️❤️*❤️ "Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd
pamięcią im się płaci" W. Szymborska. . Zostawiam modlitwę i
światełka wiecznej pamięci mój kochany Heniu, jak mi Ciebie
brak.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bardzo przepraszam Pani Halinko, ale są problemy z wejściem na
stronkę....serdecznie pozdrawiamy, pamiętamy zawsze
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście, ale tylko z naszych oczu, bo przecież nadal Jesteście w naszych
sercach, myślach, wspomnieniach....to nic nadejdzie nasz czas....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Panie Heniu...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ ŚWIATEŁKO ❤️ PAMIĘCI ❤️ dla Ciebie Heniu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem..♥..Światełko Pamięci
i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
Edzia
" Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą." Zostawiam
najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.