Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Henryk Dobronski


* 01.01.1947

 

+ 21.07.2016

Miejsce pochówku: Wizna

,

woj. podlaskie

pokaż wszystkie
wpisy (125)
Licznik odwiedzin strony
323132
Zapalone ponad rok temu
Halina Dobronska
❤️ Kochani, dziękuję z całego serca wszystkim za zapalenie zniczy w tym szczególnym dniu dla mojego męża, słowa wsparcia i otuchy dla mnie i mojej rodziny, za pozdrowienia i pozdrawiam wzajemnie.❤️
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rocznicowe światełko Panie Heniu, sercem i ciepłymi myślami z Panią Pani Halinko, pozdrawiamy serdecznie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniami słońca, które ogrzewają nasze serca i dusze....Bądżcie bliziutko nas Aniołki....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Bardzo smutne rocznicowe światełko panie Heniu...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI PANIE HENRYKU.
Zgłoś SPAM
Mariusz, Ula, Claudia , Patrick
Rocznicowe światełka dla Ciebie Tatusiu i Dziadku.Zawsze w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Arek z rodziną
Tato pamiętamy i kochamy na zawsze
Zgłoś SPAM
Edzia
❤️❤️"Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność"Najjaśniejsze światełka dla Ciebie kochany Tatusiu w dniu rocznicy,kochająca córka , na zawsze w moim sercu.❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona.
❤️❤️ Dzisiaj była msza święta w 4 rocznicę Twego odejścia do Pana.Wieczny odpoczynek kochany. Zapłonęło dużo światełek na Twoim grobie i piękne żywe kwiaty ode mnie i dzieci i wnuków.❤️❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
*** ❤️❤️❤️****** ❤️❤️❤️***ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ*** ❤️❤️❤️****** ❤️❤️❤️***
Zgłoś SPAM
żona
❤️★❤️ Samotna wciąż siedzę i myślę dlaczego nas to spotkało, że serce naszej rodziny złe życie tak szybko zabrało ! Już 4 lata bez Ciebie kochany Heniu , śpij w pokoju.❤️★❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci i modlitwa w tą smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Rocznicowe smutne jaśniutkie Światełko Pamięci Henryku. Bliskich przytulam serdecznie do serca dzieląc się bólem w tak trudnym Dniu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z królestwa pokoju i łagodności Pan Cię wezwał.Czuwaj nad swoimi Bliskimi,którzy zawsze będą o Tobie myśleć....Rocznicowe smutne światełko i modlitwa dla Pana p.Heniu...śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Dla świata byłęś cząstka, dla rodziny całym światem, światełko na wicznośc
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pana Henia.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśnilo, tylko ta wielka cisza, straszne milczenie i puste miejsce Ciebie już nie było... " Panie Heniu rocznicowe światełko pamięci i modlitwy.
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   861   862   863   ...   1505   1506    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Dobronska
29.07.2016