˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜. W płomieniu świecy westchnienie i
łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni. .
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Kai
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego
czasu....kochamy i tęsknimy ciągle tak samo Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk mama
❤⭕❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
....Im dłużej Was nie ma,tym większy ból i tęsknota....Kochani....♥....
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
TĘSKNIMY ☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
OKRUTNIE●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pana Henia, jasny płomyczek na poniedziałek.
Zgłoś SPAM
żona
❤️♣❤️Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją, Gdy w
sercu pustka, smutek i żal. Tak trudno śmiać się razem z innymi. Gdy Ciebie
już nie ma wśród nas, kochany Heniu.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
posyłam tysiące światełek do Nieba aby niosły miłość i nasze wspomnienie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie ziemskie kończy się, miłość nie...wiemy, że nas
szukacie...znajdziecie nas w swoich sercach, ponieważ tam jest teraz nasze
miejsce....
Zgłoś SPAM
mama Przemka Frąka
,,Pamięć jest wdzięcznością serca."
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pana Henia.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY ....Światełko z modlitwą na niedzielę dla Pana p.Heniu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.