Pani Halinko serdeczne podziekowania za trwałą pamięć o Kamilku,
światełka, dobra słowo. Dziękuje za ciepłe słowa dla mnie, serdeczne
dzieki
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego ŁASKI nIEBA ŚWIATŁA WIECZNEGO DLA pANA H
Henia , pamietamy światełko zapalamy
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pana Henia.
Zgłoś SPAM
żona
❤️Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością,
widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. BO
MIŁOŚĆ JEST NIEŚMIERTELNA Zostawiam modlitwę,kochany .❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dziękujemy Pani Halinko za dobre słowa i za wspólne pielęgnowanie pamięci o
Naszych Bliskich, życzymy dużo zdrowia i siły do dalszego trwania w Naszej
Aniołkowej Rodzinie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście naszą radością, szczęściem, powietrzem, naszym
życiem....ulecieliście w otchłań gwiazd Ukochani....
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♠❤♠
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
DZIĘKUJEMY ZA DOBRE SŁOWA.ZAWSZE PAMIĘTAMY O PANI MĘŻU I PROSIMY BOGA ABY
BYŁ SZCZĘŚLIWY W LEPSZYM ŚWIECIE,PANIĄ PODZIWIAMY ,ŻE DZIELNIE PANI ZNOSI
ROZSTANIE.I DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ O ANETCE
Zgłoś SPAM
żona
❤️Jesteś w krainie mojego serca,
ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego dnia,
Miłością jego jesteś będziesz na zawsze ,
oplecione pamięcią Twojego uśmiechu ,
jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamiętam Heniu i jasne Światełka zapalam za wszystkie dni mojej nieobecności
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️
Pani Halinko, z serca dziękuję za pamięć o moim Marcinie. Pozdrawiam
serdecznie.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤***❤***❤ Heniu, pamiętam i choć troche spóźnione, Rocznicowe
Światełko zapalam dla Ciebie ❤***❤***❤ Odpoczywaj w Pokoju
Zgłoś SPAM
BABCIA kAMILKA wIŚNIEWSKIEGO
KOCHAMY NASZYCH ZMARŁYCH I WIDZIMY BLISKOŚĆ TYCH ŚWIATÓW MIMO ZE TO BARDZO
DALEKO, ŚWIATEŁKO DO nIEBA
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci dla Pana p.Heniu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Jesteś wmojej pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜.☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀˜”*•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ•°*”˜.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.