Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Halina i Konrad Szeniawscy Lucyna Rymbiewska z dm Szeniawska


* 16.01.1937

 

+ 03.05.2010

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Bródzieński, Kościół Wincentego

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (53)
Licznik odwiedzin strony
245524
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwa dla Was za wszystkie dni naszej nieobecności.
Zgłoś SPAM
Halina
Oni odeszli, ale są tuż przy nas, bo nasze myśli, do nich kierujemy, my ich czujemy, czy Oni nas także, jest niewiadome, chociaż bardzo chcemy...płomyczki mojej pamięci...[[[**]]]
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne światełka i ZNICZE,dla Rodziców,Marcinka Krystosiaka w pierwszą rocznicę Odejścia do Pana,oraz WSZYSTKICH ŻEGNANYCH po RAZ OSTATNI 3 listopada każdego roku...modlitwa...NIE ZAPOMNIMY !!!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zgłoś SPAM
Danusia
Jesteśmy śmiertelni tam, gdzie brak nam miłości, nieśmiertelni tam- gdzie kochamy. . Karl. Jaspers...Boże Miłosierny daj szczęście wieczne Pani Halince i Panu Konradowi, oraz wszystkich z rodziny
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech, gdy w oczach palą się łzy. Jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży...! (*)
Zgłoś SPAM
Iwona i Justyna z rodzinami.
Mp
Zgłoś SPAM
Elżbieta i Tadeusz
Zgłoś SPAM
Rafał z rodziną
Zgłoś SPAM
Ilona z rodziną
Zgłoś SPAM
Halina
Z ZADUMĄ I MODLITWĄ ZA DUSZYCZKI PAŃSTWA SZANIAWSKICH...W DZIEŃ ZADUSZNY...[[[**]]]
Zgłoś SPAM
Iwona i Justyna z rodzinami.
PPamietjPPamietajmy o tych co odeszli.Kochajmy tych co nam pozostali.Światełko dla Was kochani.
Zgłoś SPAM
Sebek
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję...MODLITWĘ... i niebieskie płomyczki,dla Wszystkich Aniołów z nad Nar....w...Ostrołę.....MODLITWA dla Was,śpijcie spokojnie...
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"TU Ciebie nie ma,lecz JESTEŚ przecież… I pozostaniesz w jasnym świecie, Jest coś co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ.A ona NIE UMIERA..." W Dniu Wszystkich Świętych pamięć i modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
BMMK
Halinka PAMIĘTAMY....
Zgłoś SPAM
Renia i Patrick
W Dniu Wszystkich świętych zapalamy dla Was, Kochani, miliony cieplutkich lampeczek...
Zgłoś SPAM
Danusia
Dla tych którzy odeszli w nieznany świat, płomień na wietrze , kołysze wiatr, dla nich tyle kwiatów pod cmentarnym murem, i niebo jesienne u góry....D. Gellnerowa. Dla Pani Halinki i Pana Konrada
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   332   333   334   ...   513   514    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Renata Tumicki
06.05.2010