Światełka i modlitwa za wczoraj i na dziś do samego nieba(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Danusia
pamiętam o Was Pani Halinko , Panie Konradzie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Śmierć zabiera Ich ciała A miłość ponad nami.Śpijcie w spokoju Posyłam
Tam wysoko moją modlitwe i światełko dla Was
Zgłoś SPAM
Halina
PAMIĘĆ JEST DROŻSZA OD SŁÓW...♥♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Ku Pamięci
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Do końca już dni mego żywota... Nic muru między nami nie skruszy... I
odwieczna za Wami tęsknota.. Nie pozwoli łez moich
osuszyć....[*]Światełko na dzisiaj.
Zgłoś SPAM
Halina
MÓDLMY SIĘ ZA TYCH CO ODESZLI...NIESTETY NIE ZMIENIMY JUŻ BIEGU
ZDARZEŃ...((**))
Zgłoś SPAM
Lusia
Dla Rodziców i Wszystkich z rodziny,w tych trudnych,listopadowych dniach...
Zgłoś SPAM
Danusia- pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
ŻYCIE JEST JAK PŁOMIEŃ ŚWIECY...
Powoli wypala się, gaśnie...
Lecz pamięć o tych co odeszli,
Nigdy w sercach nie zgaśnie.....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić,bowiem najlepiej wyraża go
milczenie.Światełko posyłam do nieba
Zgłoś SPAM
Halina
Zawsze Jesteście w naszych sercach, myślach, pamięci i
modlitwie...♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne światełka dla Rodziców i Małgosi Cz. w drugą rocznicę
Rozstania,śpijcie spokojnie...
Zgłoś SPAM
Danusia
z naszych łez -płynie już rzeka. Tak tęsknimy za Wami. Światełko do
samego Nieba
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
To płacze serce cichutko łka,a w smutnym oku zabłysła łza.To płacze serce
nad losem swym,odeszło szczęście i Wy razem z nim.
Zgłoś SPAM
Sebek
Zgłoś SPAM
BMMK
Halusiu
Światełko i modlitwa dla Ciebie. To już 3.5 roku...........
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.