Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Popielcowe światełko pamięci dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Światełko pamięci w środę popielcową...
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry synuś
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie ma już nic są tylko te łzy.
Które rzeżbią bruzdy na twarzy.
I ogromna tęsknota a w sercu żal.
A teraz minęło wszystko.
Pozostał Twój ślad wspomnienia.
Fotografie smutek ból i żal.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ ŚWIATELKO DLA CIEBIE ♥
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
♥ EMILKU gdziekolwiek jestem ,cokolwiek robię,SERCEM jestem przy TOBIE
♥.~~(*)~~Światełko Pamięci okryte ciepłą modlitwą za dziś i dni mojej
nieobecności.Śpij ANIOŁKU KOCHANY w spokoju~~(*)~~
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
Serce tak tęskni, a dusza woła,
Twego powrotu tak mocno pragnie,
lecz taki świat ten, że nic nie zdoła
przywrócić życia gwieździe co spadnie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
╰⋟✿⊱╮EMILKU brak słów…to nie tak miało być╰⋟✿⊱╮
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Zapalam jaśniutką,cieplutką Lampeczkę pamięci dla Ciebie w dzisiejszy
zimowy dzionek..Odpoczywajcie w pokoju❥ ♡❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
mama
znów światełko o świcie, wiesz dlaczego Emilku , kocham Cię
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ
ZAWSZE O WAS PAMIĘTAMY
ZAPOMNIEĆ ?
NIEMOŻLIWE ZAWSZE RAZEM Z NAM
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie możemy codziennie świecić światełek ale codziennie pamiętamy.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko do samego Nieba dla Ciebie Emilku [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czasem cicho ktoś odchodzi, I świat ciemny nam się zdaje... Czasem cicho
ktoś odchodzi, Lecz naprawdę... tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach, W naszych najskrytszych marzeniach.((*))
Zgłoś SPAM
mama
światełko z rana syneczku i tak nie śpię już od 3-ej ,kocham Cię
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dlaczego los tak dziwnie plącze nasze dni.
Daje radość, szczęście, smutek potem łzy.
Pamięć jest największym darem człowieka.
Dzięki niej nigdy o Tobie nie zapomnę.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.