Najjaśniejsze płomyki do samego Nieba na dzisiaj i 5 dni mojej nieobecności
dla Ciebie Emilku....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱ Każde wspomnienie, choć boli,
najmilsze sercu bo Was przypomina.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Światełko i modlitwę zostawiamy.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Odpoczywajcie ⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć...Aniołeczki światełka dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Oddać pamięć bliskim, zapalić światełko,kiedyś z nami byli, dzisiaj to
już Wspomnienie.Serce przepełnia żal,ból, bo wciąż ich kochamy.Światełko
Pamięci z gorącą modlitwą.Śpij Aniele. ♥~~~~(((*)))~~~♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko naszej pamięci!!!!!
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
(♥,»*¯*♥*¯*«,♥)) ((♥,»*¯*♥*¯*«, ♥))
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy ,
Jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży ...
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Nasze plany i nadzieje - coś niweczy , raz po raz ....Aniołku pozostawiam
modlitwę i jaśniutkie światełko pamięci ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Czy jest jakaś granica cierpienia? Czy jest lekarstwo na tęsknotę która
wykańcza? Nie umiemy się pogodzić,że nie jesteście TU Z NAMI,TU NA ZIEMI.
Jaśniuteńką Lampeczkę zapalam.
... jak na deszczu łza, tak cały ten świat nie znaczy nic ... Czwartkowe
światełko pamięci dla Ciebie Emilku ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek , którego brak....
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry , kochany syneczku , dziś Twój brat Jarek kończy 23 lata ,
uczcilibyście to , może zajrzysz do niego choć na chwilkę , kocham Cię
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
mama i ciocia Daniela
PAMIĘTAMY, CHOCIAŻ NIE MOŻEMY CODZIENNIE TU BYĆ....[*]
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Z PROCHU------I -- ------ --- OBRÓCISZ. Dlaczego tak wcześnie? MODLITWĘ I
ŚWIATEŁKO POSYŁAM DLA CIEBIE KOCHANIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥--------------°-•♥•-°-----------♥
Nasi ukochani ,oni są z nami,
głęboko w naszych sercach schowani.
Póki żyjemy,oni są wokół,tylko,że poza zasięgiem wzroku!.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść...Maria Kallergi.
Zgłoś SPAM
mama
♥
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Światełko Pamięci za wszystkie dni mojej nieobecności (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.