Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
347466
Zapalone ponad rok temu
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Strugą po policzku płynie gorzka łza...ta łza to tęsknota..bo Ciebie tak bardzo brak..Modlitwa i światełko dla Ciebie Kochanie ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Kochać kogoś to jakby powiedzieć mu: nie umrzesz." Emilku w naszej pamięci będziesz żyć wiecznie [x]
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
. "Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego oczy promieniejące chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez."
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki kochane :*:*!
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Wczoraj szczęście było blisko, wczoraj śmiał się cały świat.Dzisiaj raptem przeszło wszystko, całe szczęście rozwiał wiatr.Nie byłam kilka dni wirtualnie ale sercem i modlitwą byłam przy Was Aniołki
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Nic już nie jest takie samo... Odkąd nie ma Was wszystko uległo zmianie... Nic nie cieszy jak dawniej, nic nie sprawia radości, a ból jest coraz cięższy.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Zamknąć oczy nie myśleć, uciekać przed smutkami, zamknąć oczy nie cierpieć, schować się między snami, zamknąć oczy nie tęsknić, odpłynąć z Aniołami...już nic nie będzie takie samo....
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Światełko pamięci i moja pamięć Emilku ๕็❀❤❀๕็
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
mama
Dobranoc kochany syneczku >>>3
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Na zawsze w pamięci... ;(
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Bez Ciebie nie wiemy dokąd iść i po co żyć....Bez Ciebie wschody i zachody odmierzają szare,puste dni.
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
"Nie płaczcie, najbliżsi! Odchodzę ze świata bólu do Królestwa pokoju."
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
....Pozostały tylko wspomnienia które już nie wrócą które serca ranią i tak bardzo smucą..
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
NASZA WIECZNA PAMIĘĆ Z MODLITWĄ NA ZAWSZE
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze... za wczoraj i na dzisiaj... Twoim rodzicom, Emilku dziękujemy za pamięć o Paulince...
Zgłoś SPAM
mama Krystianka Zgoda
Upadam i wstaję..codziennie od rana od nowa..i staram się wierzyć..zadając kłam memu sercu..że jest w tym cel..a jaki sens? Przecież już do końca życia będę szła pochylona..Emilku..serce pęka..:(((
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w Naszym Sercu.Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić...(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   567   568   569   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012