Tych, których kochamy – odchodzą…
… łzy spadają… serce boli…
a czas… czas podobno goi rany…
lecz… czy wszystkie?
NIE ! … (*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
W dłoniach trzymam znicz, by w dowód mej sympatii go zapalić.. Z serca daję
kwiat, by pamięć o Was moją ocalić... Światełko jaśniutkie zostawiam
...♡ ❤️ ♡
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Przyjdź
Tak, jak przychodzą Anioły...
Otul we śnie...
Przyjdź i...
Zabierz daleko stąd...
Daleko od szarego życia
Zabierz tam, gdzie nic się nie liczy...
Gdzie nie czuje się bólu...
Zabierz.....
Zgłoś SPAM
mama
13- ty i piątek , światełko dla Ciebie synuśs ...((*))
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
- Każdy nowy dzień jest kwiatem,
który zakwita w naszych rękach.
Tam, gdzie się kocha,
nigdy nie zapada noc.
Serce to cząstka człowieka,
które: TĘSKNI, KOCHA, CZEKA....[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dla Was.... pamięć umieszczamy w codziennym świec płomieniu, na zawsze w
sercach Jesteście i wspomnieniu.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Ciebie Emilku Kochany...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIECI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamięci dla Ciebie kochany Emilku..[♥]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiama
Ciszą jesteś niczym więcej to dla Ciebie serce biło najgoręcej Stoję nad
grobem łza spływa mimochodem nie wierzę... choć kwiaty na grobie już nie
świeże nie wierzę (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
. "Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze – i
będzie wciąż żywa."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
To co dał nam świat niespodzianie zabrał los Dobre chwile skradł niosąc w
zamian bagaż zwykłych trosk To co dał nam świat to odeszło z biegiem lat
cóż wart jest niewczesny żal że los wziął to co dał
Zgłoś SPAM
mama
cześć kochany aniołeczku , wyrwałeś się spod matczynej, mej opieki ....
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
Emilku..Ty żyjesz ,choć martwe twe powieki,bo w sercach naszych trwać
będziesz na wieki... moją pamięć,światełko i gorąca modlitwa wysyłam do
Ciebie do nieba..Śpij w spokoju Aniołku. _______(*)_______
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilku kochany....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja, ludzie którzy by chcieli
lecz nie mogą nic pozmieniać ...PAMIĘTAMY ..KOCHAMY WAS..[']..[']....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Istnieniem Swym wiele zmieniłeś.
Odejściem jesteśmy wstrząśnięci.
Lecz będziesz wśród nas wciąż obecny.
Dopóki żyć będziesz w pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*Miarą
Miłości*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* jest Miłość bez
Miary*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* i nasza pamięć po wsze czasy naszego
istnienia*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*Światełko i modlitwę
zostawiamy*´¯`♥*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.