═♥══─═─══─═─═♥══♥══─═─══─═─═♥═
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią...
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
EMILKU...Tyle planów których nie zrealizujesz. Tyle uśmiechu, którym już
nie obdarzysz... A nade wszystko tyle życia które było przed TOBĄ, a
którego nie dane było CI przeżyć...pamiętamy...[*]
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAśKUCKIEGO
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"To wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że
zobaczymy się w niebie."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Przez noc droga do świtania - Przez wątpienie do poznania - Przez błądzenie
do mądrości - Przez śmierć do nieśmiertelności.
Zgłoś SPAM
Lusia
Tęsknota jest dla nas bolesna...modlitwa i światełka...
Przez noc droga do świtania - Przez wątpienie do poznania - Przez błądzenie
do mądrości - Przez śmierć do nieśmiertelności.[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
To nic, że dzieli nas czas nieznany.
Nasze serca nawet z daleka słyszą siebie.
Rozłąki tragiczna godzina zabrała Cię po to.
aby Cię wspominać…
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
◕¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕¨
·.¸.◕..·´¨` ◕¨ ·.¸.◕
...I TYLKO W NASZYCH SERCACH JEST WSPOMNIEŃ KRAINA...
W NIM ZAPISANE SĄ CHWILE , KTÓRE LOS ZATRZYMAŁ...
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WSPOMNIENIA...TO CZASEM TAK MALO...Światełko pamięci dla Ciebie Emilku
Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Naszego smutku z oczu nie wymażesz, nie cofniesz łez co dławią w
samotności....musimy ten smutek oswoić, powinniśmy go nawet polubić, to
nasza pamiątka po Was Aniołki
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŁASKA PANA NASZEGO,JEGO MIŁOŚĆ I DOBROĆ NIECH BĘDĄ ŚWIATŁEM DLA NASZYCH
KOCHANYCH DZIECI. MODLITWĘ I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ((*))
((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Z całego serca dziękujemy za opiekę nad Naszą
Ukochaną Córeczką podczas naszej nieobecności [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Jesteś taką godziną, która już nie wróci,
stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady,
zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci
i wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
CZASEM ODCHODZĄ NASZE ANIOŁY.....I NAGLE W MIEJSCU STAJE CZAS...
A Z NIMI CZĄSTKA NAS ODCHODZI...
I WIELKI SMUTEK MARSZCZY TWARZ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.