Emilku niech to światełko odnajdzie Cię,gdzieś tam wysoko i przekaże
Tobie,że tu,na ziemi,pamiętamy o Tobie,ci co Cię znali,i ci,co nie znali,a
przystanęli,zatrzymali się choć na chwilkę...
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię nieustannie mój syneczku ....<3
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie."
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie.
Lecz jedno pozostaje na zawsze wspomnienie.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z NASZĄ MODLITWĄ ZOSTAWIAMY ZAWSZE PAMIĘTAMY KAZDEGO
DNIA
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
✽═════✽«»✽«»✽═════✽✽═════✽«»✽«»✽═════✽
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ
A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE SERCE.
Zgłoś SPAM
rodzice śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŻYJEMY ZBYT SZYBKO UMIERAMY ZBYT MŁODO. PŁONĄCE ZNICZE I KWIATY NA TWOIM
GROBIE, W PAMIĘCI O TYM ŻE, CI KTÓRZY CIĘ KOCHAJĄ WCIĄŻ MYŚLĄ O TOBIE.
MODLITWA I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI (*) (*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Niedzielne Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama
kocham Cię moje dziecko...<3
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Kochany człowiek nigdy nie umiera , lecz żyje ciągle w słowach , myślach ,
wspomnieniach............
Zgłoś SPAM
mama ANI O
EMISIOWI
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.