◕¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy ,
Jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży ...
Tak pusto , tak smutno ... bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Patrzeć w słońce,szukać szczęścia.Sięgać aż do granic nieba.Łapać
oddech.
Ogniem zionąć.Chwytać wczoraj.Biec do przodu.”Lidia Nowosad
♡♡Jaśniutkie światełko pamięci zapalam,niech zawsze płonie
Zgłoś SPAM
mama
((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy.[♥][♥][♥]. ..Światełko i modlitwę
zostawiamy...[♥][♥][♥]] Tęsknimy [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama śp.RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W Dniu Dziecka zaświecamy Ci światełka niech prowadzą Cię wprost do raju
Aniołku.((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
Dzień Dziecka bez dzieci - jeden ze smutniejszych dni w roku. Światełko do
nieba do wszystkich naszych dzieci [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W Dzień Dziecka... dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jest na świecie taki rodzaj smutku,którego nie można wyrazić łzami.Nie
można go nikomu wytłumaczyć.Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,osiada
ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej noc
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Ktoś zdmuchnął ogień
ze świecy Twojego życia...
Tym samym nie dał Ci szans...
Pozostał smutek
i ból przeraźliwy
Dlaczego stało się tak ?
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Dzień dziecka,,, Czy znałbyś moje imię, gdybym zobaczył Cię Niebie? Czy
byłoby tak samo, gdybym zobaczył Cię w Niebie? Muszę być silny i iść
dalej, Bo wiem, że tu w Niebie nie jest moje miejsce.. „
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
⋱⋱❤️⋰⋰„Dziecko jest siłą,która utrzymuje gwiazdy na
niebie.. ” ⋱⋱❤️⋰⋰ Jaśniutkie światełka w smutny dla nas
Dzień Dziecka z głębi serca do Ciebie posyłam...♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolejny Dzień Dziecka bez Dziecka,bez Ciebie Emilku...jak powiedzieć sercu NIE
PŁACZ???!!!...Światełko pamięci na ten dzisiejszy Dzień-kiedyś szczęsliwy
i radosny,dzisiaj smutny i pełen tęsknoty..
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Pustka, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was...i tylko
marzymy o tym by mieć Was blisko.... jaśniutkie światełko Emilku z okazji
Dnia Dziecka[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nic już nie będzie takie samo.
Smutek, tęsknota i gorzkie łzy.
Tylko wspomnienie pozostało.
I chwile,w których byłeś...Ty.
Zgłoś SPAM
mama
buziaczki na dzień dziecka kochany syneczku , dziś mi się śniłeś , fajnie,
że pobyłam z Tobą we śnie <3
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż,
światełko
zaś oświetla Ci drogę (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Światełko i
modlitwę zostawiamy. (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █).
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Nie umierają Ci o których
Pamiętamy
Oni żyją w naszych sercach i wspomnieniach [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.