Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
347966
Zapalone ponad rok temu
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
◕¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕¨ ·.¸.◕..·´¨` ◕ Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , Jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży ... Tak pusto , tak smutno ... bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Patrzeć w słońce,szukać szczęścia.Sięgać aż do granic nieba.Łapać oddech. Ogniem zionąć.Chwytać wczoraj.Biec do przodu.”Lidia Nowosad ♡♡Jaśniutkie światełko pamięci zapalam,niech zawsze płonie
Zgłoś SPAM
mama
((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym, którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy spotkamy.[♥][♥][♥]. ..Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]] Tęsknimy [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama śp.RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W Dniu Dziecka zaświecamy Ci światełka niech prowadzą Cię wprost do raju Aniołku.((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
Dzień Dziecka bez dzieci - jeden ze smutniejszych dni w roku. Światełko do nieba do wszystkich naszych dzieci [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W Dzień Dziecka... dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jest na świecie taki rodzaj smutku,którego nie można wyrazić łzami.Nie można go nikomu wytłumaczyć.Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej noc
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Ktoś zdmuchnął ogień ze świecy Twojego życia... Tym samym nie dał Ci szans... Pozostał smutek i ból przeraźliwy Dlaczego stało się tak ?
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Dzień dziecka,,, Czy znałbyś moje imię, gdybym zobaczył Cię Niebie? Czy byłoby tak samo, gdybym zobaczył Cię w Niebie? Muszę być silny i iść dalej, Bo wiem, że tu w Niebie nie jest moje miejsce.. „
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
⋱⋱❤️⋰⋰„Dziecko jest siłą,która utrzymuje gwiazdy na niebie..
” ⋱⋱❤️⋰⋰ Jaśniutkie światełka w smutny dla nas Dzień Dziecka z głębi serca do Ciebie posyłam...♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolejny Dzień Dziecka bez Dziecka,bez Ciebie Emilku...jak powiedzieć sercu NIE PŁACZ???!!!...Światełko pamięci na ten dzisiejszy Dzień-kiedyś szczęsliwy i radosny,dzisiaj smutny i pełen tęsknoty..
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Pustka, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was...i tylko marzymy o tym by mieć Was blisko.... jaśniutkie światełko Emilku z okazji Dnia Dziecka[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nic już nie będzie takie samo. Smutek, tęsknota i gorzkie łzy. Tylko wspomnienie pozostało. I chwile,w których byłeś...Ty.
Zgłoś SPAM
mama
buziaczki na dzień dziecka kochany syneczku , dziś mi się śniłeś , fajnie, że pobyłam z Tobą we śnie <3
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż, światełko zaś oświetla Ci drogę (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █) Światełko i modlitwę zostawiamy. (█ ♥╠«● ♥/ ●»╣♥ █).
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Nie umierają Ci o których Pamiętamy Oni żyją w naszych sercach i wspomnieniach [*]
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   521   522   523   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012