Nie ten żył długo, kto liczne miał lata,
lecz ten, kto zrobił wiele dobrego dla świata.
A. Naruszewicz
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...
LECZ PŁOMYK PAMIĘCI...
TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...
AŻ PO CZASU KRES...
Zgłoś SPAM
mama
இڿڰڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego
oczy promieniejące
chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez."
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
Emilku światełko na Boże Ciało [*]
i moja pamięć na najbliższe dni (muszę iść do szpitala).
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_
Aniołku _◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy, której nikt nie zauważy(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Trwamy z Wami codziennie...tęsknimy bardzo...śpijcie w ciszy i spokoju...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤✿ڿڰۣڿ❤❤✿ڿڰۣڿ❤❤✿ڿڰۣڿ❤❤✿ڿڰۣڿ❤
...bo to co miało sens odeszło razem z Tobą...
i zgasło słońce, kiedy jeszcze był dzień...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Środowe światełko dla Ciebie Emilku...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
(♥)(♥) Światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiam (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Tyle marzeń nie spełnionych, tyle wypraw nie odbytych, tyle słów nie
wypowiedzianych, tyle rzeczy nie poznanych. To wszystko było przed tobą Emilku
- całe życie, które tak szybko się skończyło.
Zgłoś SPAM
mama
(❤)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ ŚWIATEŁKO
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PAMIĘCI
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ NIECH
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PŁONIE
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Przestało bić najlepsze z serc,tak kochające życie i ludzi.
Żadna Cię krzywda już nie dotknie i żadna łza Cię nie obudzi...
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA M...
Światełko niech zawsze świeci a PAN BÓG niech ma CIĘ w swej opiece...
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
"A gdy przyjdzie deszcz moich łez, naucz mnie chodzić pomiędzy
kroplami..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Emilku dla Ciebie wtorkowy promyczek,taki piekny,radosny jak Ty byłeś dla
Swojej Mamuni:*:*:*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.