Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie... a droga do Ciebie daleka...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co
wśród żywych pozostają.(♥ ⋰◉⋱ ♥ )Światełko i modlitwę
zostawiamy (♥ ⋰◉⋱ ♥ ) Tęsknimy (♥ ⋰◉⋱ ♥ )
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
___♫♥♫_____♫♥♫__
_______♫♥♫_____♫♥♫
Życie szybko przemija...
Czas się nie zatrzymuje...
Pamięć pozostaje...
Zgłoś SPAM
mama
Na zawsze w moim sercu ,kochany syneczku ...((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W lepszym świecie dane nam będzie wszystko....Najjaśniejsze światełko
pamięci dla Ciebie Emilku Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Życie to czas , w którym szukamy Boga . Śmierć to czas ,w którym Go
znajdujemy . Wieczność to czas , w którym Go posiadamy .(******)(******).
Zgłoś SPAM
Lusia
To nie zjawa,to nie sen...Was już naprawdę nie ma wśród nas...tak
tęsknimy...wciąż Kogoś brak...cudne światełka wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc [*]
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
NASI UKOCHANI ODESZLI OSIAGNELI CEL ZIEMSKIEJ PODRÓŻY SĄ JUŻ TAM DOKĄD MY
PODĄŻAMY NASZA DROGA TRUDNA WYBOISTA PEŁNA ŁEZ I TĘSKNOTY POMAGAJCIE NAM
DOTRWAĆ DO SPOTKANIA Z WAMI
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
★´¨)
¸.•´¸.•♥´¨) ¸.•♥¨) •♥´¨) ¸.•♥¨)
(¸.•´ (¸.•` (¸.•´ (¸.•` (¸.•´ ♥¨(¸.•´❤
...są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
Zgłoś SPAM
mama
światełko dla Ciebie syneczku ((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tam gdzie jest wielka miłość, śmierć nie może rozłączyć.
Miłość to płomień który płonie jasno.
Tak jak gwiazdy nigdy nie zgasną.
Miłość trwa i trwać będzie, bo jest potężniejsza niż śmierć.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
KAŻDA CHWILA ŻYCIA ,TO PRZEJŚCIE PRZEZ MOST ,KTÓRY COŚ KOŃCZY I COŚ
ZACZYNA. I WARTO CZASEM ZATRZYMAĆ SIĘ ,I DOCENIĆ TE NIEPOWTARZALNE
SZCZĘŚLIWE CHWILE.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POSYŁAM (*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Odtwórzmy w pamięci te piękne dni.
Gdy Oni z nami przez życie szli.
Ich ciepłe dłonie ciało nam grzało.
A dobre słowa serce radowało.
Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami.
Zgłoś SPAM
mama
...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech anioły prowadzą cię powoli,drogą prostą.Niech na skrzydłach cię
unoszą wysoko,na sam szczyt,gdzie miłość i szczęście.Niech
słowa,płynące z naszych serc będą ci towarzyszyć.
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.