Nie mogę zapomnieć o tym co było.
To wszystko brutalnie się zakończyło.
Me serce pękło, zostały wspomnienia.
W gruzy popadły wszystkie marzenia.
Me oczy zapłakane,czy kiedyś płakać przestanę.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
mama śp.RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
,,Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu mineło niestety- już nigdy nie wróci" Modlitwę i światełko
naszej pamięci dla Ciebie EMILKU ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
NASI UKOCHANI ODESZLI OSIAGNELI CEL ZIEMSKIEJ PODRÓŻY SĄ JUŻ TAM DOKĄD MY
PODĄŻAMY NASZA DROGA TRUDNA WYBOISTA PEŁNA ŁEZ I TĘSKNOTY POMAGAJCIE NAM
DOTRWAĆ DO SPOTKANIA Z WAMI
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Tysiące Światełek i Modlitwa za wszystkie dni naszej nieobecnoźci.
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Niedzielne światełko pamięci
{***}
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach i
następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe
liście na drzewie życia”
Albert Einstein
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
EMILKOWI
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
◦๑ஐ۞█▓▒░ Jaśniutkie światełko pamięci zapalam, niech zawsze
płonie... ░▒▓█۞ஐ๑◦
Zgłoś SPAM
nieznajoma
smutne światełko dla Ciebie Emilku
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc...
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Sobotnie światełko [*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
(♥,»*¯*♥*¯*«,♥)) ((♥,»*¯*♥*¯*«, ♥))
„Czas nie leczy ran,
tylko je zabliźnia.
Ból nie zmienia się,
ból zmienia tylko swe barwy.
Miłość i tęsknota
ciągle taka sama ...”
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niewyobrażalny żal i ból na zawsze wyrył piętno w naszych
sercach..Nieustająca tęsknota to powolna śmierć..[*]
Zgłoś SPAM
mama
<3
Zgłoś SPAM
ciocia DANIELA M...
...światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czas zachował milczenie, odszedłeś.
Została pustka, zostało wspomnienie.
Światełko pamięci niech zawsze się tli.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.