Świat bez Ciebie szary, serce nie chce bić!
Oczy przestają widzieć, płyną przez nie łzy!
Odszedłeś tak szybko,lecz wśród nas ciągle żyjesz.
A w sercu na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
♥ Wszystko jedno,co będzie jutro,
za rok...To nie ważne, nie zapomnimy
o WAS - nie wolno...
Musimy żyć chwilą obecną i wspomnieniami...
I nadzieją, że kiedyś się tam spotkamy.♥
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Emilku światełko na sobotę [*]
A jutro zamiast światełka będzie modlitwa na Jasnej Górze w Częstochowie.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
JESTEŚ CISZĄ , KTÓRA ŚPI...
JESTEŚ TĘSKNOTĄ OCZU WE ŁZACH...
NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH...
JESTEŚ CHOĆ JUŻ CIĘ TU NIE MA...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko na sobotę...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy
ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy
ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
•••▬▬▬▬•◊✿••◊✿••◊✿•▬▬▬▬•••
Serce tak tęskni, a dusza woła,
Twego powrotu tak mocno pragnie,
lecz taki świat ten, że nic nie zdoła
przywrócić życia gwieździe co spadnie...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilkowi smutne światełko...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz
łez własnych łzy cudze zrozumie...❤️ Płomyczek jaśniutki mojej
Lampeczki od serca Tobie posyłam ❤️
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama
Cześć kochany syneczku ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać. (❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie bez Ciebie jest jak dzień bez słońca.
Jak noc , co trwa i trwa... bez końca.
A każda gwiazda na ciemnym niebie.
Maluje światłem moją drogę do Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.