•*❤*• Czas mija, a w nas wszystko pozostaje •*❤*• I nigdy nie
odejdzie •*❤*• jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie
•*❤*•
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Ciszą Jesteś niczym więcej to dla Ciebie serce biło najgoręcej.
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze.
Bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta .
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
PAMIĘTAM...(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był Czas To nie była Pora -aniołeczki Światełek tysiące za
wszystkie Dni ...W sercu i pamięci jesteście Zawsze !
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
"Serca przepełnione miłością nigdy daleko od siebie nie odejdą "
( Elen White ).
Światełko pamięci zapalam (***).
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤.❤ ❤
...wspomnienie jest pocieszeniem,
ale pomaga tylko przez chwilę.
Potem znowu przychodzi :
tęsknota, ból, cierpienie...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Emilku Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko i pamięć Emilku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
mama
światełko na dzień dobry synuś i buziaczki ((*))
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję światełka swojej pamięci..odpoczywajcie spokojnie...modlitwa...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Przemija czas, przemija świat, tylko prawdziwe uczucia pozostają na zawsze, bo
stanowią część nieśmiertelnej Duszy. Światełko mojej pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♪ღ♪*•.¸¸¸.•*¨¨*•.¸¸¸.•*•♪ღ♪¸.•*¨¨*•.¸¸¸.•*•♪ღ♪•*¨¨*•.¸¸
♪ღ♪*•
Kiedy zaczniecie mnie szukać-
Szukajcie mnie w Waszych sercach…
Kiedy mnie znajdziecie
Żyć będę w Was nadal...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
PAMIĘTAM ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Jest cisza. To piękna cisza. Bez słów. Te
rodzaje ciszy, każda inna są w nas. Są z nami. Zawsze. I tak trwamy w bólu,
smutku oddaniu. W ciszy ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Emilkowi niedzielne światełko....
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„GWIAZDY NA NIEBIE ,MÓWIĄ ZA CIEBIE,ŻE JESTEŚ,ŻE ŻYJESZ WŚRÓD TYCH
KTÓRZY CIĘ ZNALI I TYCH KTÓRZY TAK BARDZO KOCHALI.NIEBO JEST TERAZ TWOIM
DOMEM .”NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO ZAPALAM PAMIĘCIĄ SERCA MEGO.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
''Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na
zielonych pastwiskach. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie
ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. ''
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.