"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne poniedziałkowe światełko [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama
dzień dobry syneczku ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w
naszych sercach—Jan Paweł II(Karol Wojtyła)...Dla Was dzieci
Kochane...kochamy Was, jesteście w naszych sercach każdego dnia..
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię synuś ....
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
.❤
Smutne są słowa ,gdy giną bez końca.
Smutna jest miłość ,gdy ból się uśmiecha.
Smutne są oczy,gdy nie widzą słońca.
Smutne jest serce ,gdy tęskni do Ciebie bez końca....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Ogarnia i już nie opuszcza.
Więzi w swej pięści oddech spokojny.
Przytłacza niczym góra w nieboskłon wbita szczytem.
Wszystko nieważnym czyni.
Tak… to ona.
Moja wierna
Towarzyszka... PUSTKA....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko w kolejny dwudziesty trzeci okrutny...pamiętam Emilku..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥♥♥ Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła. Kiedy odchodzi
Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą
się wdziera tęsknota.♥♥♥ Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dłoniom daleko - Sercu zawsze blisko- bo
kochamy. থৣৡৣথ♥─Jaśniutki Niedzielny Płomyczek dla Ciebie
Emilu zapalam──♥থৣৡৣথ
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na niedziele
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odeszli od nas lecz ciągle są z nami ogrzejmy więc nasze serca
ciepłymi wspomnieniami...
Mijają lata ,miesiące,doby lecz nie minie ból po stracie bliskiej osoby...
Zgłoś SPAM
mama
Jutro 39 miesięcy , ile to jest ?????? to bardzo dużo ................
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤❤✿*•.¸.•*✿ •.¸¸.•*`*•✿*•.¸.•*✿
•.¸¸.•*`*•❤❤
każdy dzień
...boli od nowa !
każdy promyk słońca
...przypomina szczęście !
Zgłoś SPAM
mama
Mój kochany syneczku .....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odeszła nadzieja , wiara , radość odeszła wraz z Wami. A co przyszło
tęsknota, ból, żal, wspomnienia i płacz. To wszytko co nam pozostało.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Trudno jest powiedzieć - żegnaj na zawsze komuś najbliższemu"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.