ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" -aniołeczki
!
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Tęsknota to najgorsza tortura. Sprawia że umierasz każdego dnia po trochu
przez tygodnie, miesiące, lata.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja,że kiedyś się spotkamy na jednej z
nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀.Światełko i modlitwę
zostawiamy.◕°☀◕°☀.Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspominamy wiele chwil...niejedna łza, kilka westchnień, bezradne
ręce...pamiętamy, kochamy i tęsknimy tak bardzo...
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry synuś, kocham Cię
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) ...niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma ...(❤)
(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤) (♥)(❤) Tęsknimy (❤)
(♥)(❤) Odpoczywaj (❤) (♥)(❤) aniołku (❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Kolejny dzień, kolejne światełko.
Ukojenia nie przynosi już nic.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
─═◊═✿═ ◊✿◊ ═✿═◊═──═◊═✿═ ◊✿◊
═✿═◊═─
Łzy zawsze mają słony smak
Kiedy płacze serce
Łzy zawsze mają gorzki smak
Kiedy cierpi serce...
Zgłoś SPAM
* *❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co było, wszystko pamiętamy, głęboko w nas jest zachowane i
chociaż serca Wasze daleko, to tak mocno zawsze kochane.....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
"Żeby móc się spotkać trzeba się najpierw pożegnać. Czasami na
długo, ale przecież nigdy na zawsze..."Światełko mojej pamięci
pozostawiam. (+) (+)
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
“ Tęsknota, słowo zużyte,otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy
ukryte w króciutkim wyrazie: żal.”_Antoni Słonimski _Jaśniuteńkie
światełko zapalam Tobie Emilku...❤️❤️
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama
இڿڰڿ
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wśród łez jak w deszczu chowam swą twarz, bez tęczy która jak parasol
chroni.
Bo prezent od życia który dostałam zgubiłam jak motyl odleciał mi
z dłoni.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Bez Ciebie świat
Wieczna tęsknota
To dawnych pięknych lat
Pieśń o powrotach
Przyjdź zmień mój świat
Oddal samotność
Patrz promień szczęścia wpadł
W otwarte okno...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.