,,Jesteś w naszym kochaniu W sercu, w głowie, w mówieniu W myślach , w
każdym oddechu. w każdym cichym westchnieniu.’’ …….. Halina Surmacz
Zgłoś SPAM
mama
Syneczku kocham Cie...... nieustannie ....zajrzyj do mnie we śnie ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość jest silniejsza od wszelkich barier i na tym opieramy naszą
nadzieję....potrzebujemy Was, tak bardzo....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"W złotych strzępach liści drzewa nocą stoją,
Księżyc srebrne smugi po ziemi rozwłóczy,
Nic mi nie pomoże na tęsknotę moją,
Już mnie żadne szczęście od niej nie oduczy." Emilku...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Tak bardzo smutno, tak bardzo źle Emilku.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najważniejsze jest to, by żyć dla powrotu, światełko pamięci dla Ciebie
EMILKU...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma Swoją Pamięć -aniołeczki Światełka za wszystkie dni :*:*
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Ty nie odszedłeś daleko wiem to, rozumiem, czekam.
Dlatego palę Ci świeczkę, jej płomyk serce ogrzewa,
Bo kiedyś będziemy znów razem w to wierzyć mi bardzo trzeba.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Słoneczne choć pełne smutnu niegasnące światełko pamięci na ten kolejny
jesienny dzień dla Ciebie EMILKU...[*]....
Zgłoś SPAM
mama i tata
Smutno synuś , tu u nas ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama
Emilku , odszedłeś i teraz Twój brat będzie taki samotny ,jak ja ,wczoraj mi
to powiedział, został jedynakiem po 20 swoich latach......
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony,
Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem,
pragnieniem. żalem i błaganiem .....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kto sam to przeżył wie jak to jest.
Gdy bliski odchodzi smutno nam jest.
Lecz on jest z nami i każdy to wie.
Kiedyś nadejdzie ten szczęśliwy dzień.
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.