Żywe są zawsze wspomnienia
Tęsknota, smutek i łzy...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Niebo jest teraz Twoim domem i tylko Anioł na mogile
czuwa i strzeże, bo Bóg tak chciał każdy przystanie tu na chwilę
przy Twoim grobie w smutku będzie trwał.
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Jak pył ze skrzydeł złotego motyla ze zniczy naszych płynie dziwna fala co
wszystko wokół tęsknotą zapyla i jakieś blaski tęczowe rozpyla ... dla
Ciebie Emilku Kochany
Zgłoś SPAM
Małgorzata Grudzińska
[*] <3
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nam bardzo trudno zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, że dobrych, kochanych
ubywa, na wieczność tracimy nadzieję.......
Zgłoś SPAM
Anonimowa
truth is beyond
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Miłość jest pięknym uczuciem, najpiękniejsze jednak to tęsknota,
wypływająca z miłości...z miłości do Ciebie EMILKU ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama
(❤)
Zgłoś SPAM
Eliza Kubiak
Zgłoś SPAM
Eliza Kubiak
:(
Zgłoś SPAM
Eveline M
Bardzo to wszystko smutne i płakać się chce.Kiedyś się Tam wszyscy spotkamy
i wszystko będzie wyglądać inaczej. Otulam Twojego syna miłością a
światłość wiekuista niechaj Mu świeci.
Zgłoś SPAM
Izygar
Spoczywaj w wieczności
Zgłoś SPAM
Anna Giza
Śpij spokojnie Aniołku! [*]
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
˜”*•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ [*] ˜”*•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Agata Surzyn
A koniec jest początkiem i nową nadzieją...
Zgłoś SPAM
Barbara Borowiec
Światełko dla Ciebie Emilku
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"...czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się
wyludniony..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.