Tęsknota i smutek. Zwłaszcza teraz, w grudniu, w takie dni jak wczorajszy
Mikołaj, jak nadchodzące Świąt - odczuwamy boleśnie waszą nieobecność.
≺≻✿≺≻ ≺≻✿≺≻ ≺≻✿≺≻ ≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość jest pięknym uczuciem, najpiękniejsze jednak to tęsknota,
wypływająca z miłości...z miłości do was aniołki[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[۞۞۞]Miłość jest wcześniej niż życie.[۞۞۞]Trwa dłużej niż
śmierć.[۞۞۞]Światełko i modlitwę zostawiamy.[۞۞۞] Tęsknimy[۞۞۞]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba.
Wspominać warto tych co poszli do nieba.
Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają.
Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają: EMILKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
MIKOŁAJKOWE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE EMILKU...*★*
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Mikołajkowe najjaśniejsze światełko Emilku...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Ból rozstania nigdy nie osłabnie, a miłość pozostanie na zawsze niczym
wieczny podarunek.. Mikołajkowe światełko posyłam #####****#####****#####
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mikołajkowe lampeczki do samego Nieba ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▅▆▇▒░✿◥◣ PAMIĘTAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ MIKOŁAJ 2015
◢◤✿░▒▇▆▅▃ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ▃▅▆▇▒░✿◥◣
ZOSTAWIAMY ◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
Rodz,ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
MIKOŁAJKOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
mama
jaki chcesz prezent synku ? teraz nic nie mogę Ci dać,
prócz miłości wysyłanej na odległość.....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty nie umarłeś Ty żyjesz z nami...Umarli są ci co są
zapomniani...Tęsknie,Kocham i Czekam......Dużo Łask Bożych.Modlitwa i
Światełko do Nieba Niech zawsze Ci świeci ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
MIKOŁAJKOWE I W 2 NIEDZIELE ADWENTU: ŚLICZNE I KOLOROWE NIEGASNĄCE
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ZAPALAM DLA CIEBIE EMILU... ❤️☆★☆❤️
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ciszą jesteś niczym więcej to dla Ciebie serce biło najgoręcej Stoję nad
grobem łza spływa mimochodem nie wierzę... choć kwiaty na grobie już nie
świeże nie wierzę.(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa miłości, słowa nadziei zakryła ciemność, pozostały tylko ból i
cierpienie....gdyby miłość i łzy umiały wskrzeszać bylibyście wśród nas
..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.