"Wspomnienia są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują
przykrości naszego życia."- Joseph Witting. Najjaśniejsze światełko
pamięci na dzisiaj...[*]...
Zgłoś SPAM
Renata Stańczak
Śpij spokojnie, światełko do samego nieba od koleżanki Twojej mamy.
Zgłoś SPAM
Rodz,ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
((_,»*♥**♥*«,_)) ((_,»*♥**♥*«,_))
Czasem odchodzą nasze Anioły,
i nagle w miejscu staje czas.
A z nimi cząstka nas odchodzi
i wielki smutek marszczy twarz.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko do samego nieba dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zapalam światełka cieplutkie na dziś i wszystkie dni mojej nieobecności od
jutra ( pobyt w szpitalu)
...aby ogrzewały Twoją Dusze.°»̯̆✿.Pamiętam zawsze...❤️
Zgłoś SPAM
mama
Dzień dobry synuś...kocham Cię ....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zatrzymać chwilę ulotną słowo, gest, spojrzenie. Zatrzymać chwilę w duszy
może tylko wspomnienie. Zatrzymać by nie uciekła i w sercu została.
Zatrzymać by w chwilach smutku ciepłem swoim ogrzała.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci dla Ciebie kochany Emilku •♥•
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć-To nie był Czas To nie była Pora Światełek tysiące
:*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
✿Światełko Pamięci dla Ciebie Emilku✿
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Twojej pamięci Emilku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak ciężko pogodzić się Z odejściem kogoś bliskiego Gorzki smak własnych
łez Już nic się nie liczy tylko cisza.
Zgłoś SPAM
mama
Emilciu światełko dla Ciebie ...((*))
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Dla Ciebie Emilku moja smutna pamięć.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)WIARA - POZWOLI TRWAĆ..(°)(♥)(°).NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°).MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE(°)(♥)(°).ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY.(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy.
Zgłoś SPAM
mama
światełko dla Ciebie i innych,wszystkich aniołków, synuś
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Aniołku,
zaległe światełka i w tym zaległe mikołajkowe... [(([(*)]))]
PS. Codziennie pamiętam o Tobie oraz o Twoich Bliskich, których serdecznie
pozdrawiam i z którymi solidarnie trwam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.