"A nadzieja znów wstąpi w nas.Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzymy
kolejny raz,w jeszcze jedno Boże Narodzenie...." Pozostawiam ślad mojej
pamięci na czas Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za Wami Dzieci
Ukochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Coś się tu nie zaczyna w swojej zwykłej porze. Coś się tu nie odbywa
jak powinno. Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go
nie ma" Emilku, na zawsze w naszych sercach pozostaniesz
Zgłoś SPAM
MARIA
*** BOŻONARODZENIOWE ***
** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ** I ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE PEŁNE MIŁOŚCI.♥
Zgłoś SPAM
ElżbietaChmielewska
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad..[*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jaśniutkie światełko mojej pamieci
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Moje światełko pamięci i życzenia świąteczne ..we wspomnieniach(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Leci do Ciebie aniołek mały ma w
kieszoneczce opłatek biały i na
Twym stole go położy i ode
mnie życzenia Ci złoży. (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(* Wspieraj w ten szczególny dzień swoją
mamusie..:*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Leci do Was Aniołek mały,trzyma w rączce opłatek biały...dla Ciebie Emilu i
Twoich Bliskich od nas z podziękowaniem za wspólne czuwanie przy naszych
Skarbach Ukochanych,przytulamy do serc..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
tęsknota jest tym , czego nie da się ugasić. Pani Jolu....w Pani
urodziny...... Boże Kochany daj wiarę że to musiało tak być.Emiluniu być
przy swojej MAMUNI
Zgłoś SPAM
mama
synuś dziś mija 7 miesięcy bez Ciebie to trudny czas,i moje smutne urodziny
bez Ciebie i święta.kocham Cię ogromnie......
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko Mojej Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.P. Przemysław Liszka
DROGI ANIOŁKU ♥♥
Jedyni ludzie którzy na Nas zawsze czekają...to Ci co już
odeszli,,,,,,, ♥♥ Kiedy opłatek bielusieńki weźmiesz do swej dłoni,
wspomnij w ten dzień uroczysty choć przez chwilę o mn
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Swiatelko Dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba
kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk.Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.