"Z ust krzyk wyrwać chce się bolesny, wykrzyczeć wszystkim smutek
bezkresny... Pół serca kiedyś życie kochało dziś drugie pół umierać
chciało"[*] Emilku, pamiętam, w ten dzień...dzieci..[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Pozostawiamy ślad Naszej pamięci na czas Wigilii i Świąt Bożego
Narodzenia ..:"(Wy teraz powinniście być z Nami...!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
''Ludzie ,których kochamy ,zostają na zawsze...bo zostawili ślady w
naszych sercach...KOCHAMY WAS''.....[']..[']..
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Leci do Ciebie aniołek mały ma w kieszoneczce opłatek biały i na Twym stole
go położy i ode mnie życzenia Ci złoży.Świąteczne światełko pamieci dla
Ciebie .
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak po prostu móc przytulić Was,powiedzieć coś,chwycić Waszą dłoń,nie
puszczać z rąk,być blisko przy Was ,z Wami być....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Rafałka
Emilku zapalam Ci Wigilijne światełko
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Emiluś,...........
Zgłoś SPAM
Ciocia Kamila Celigowskiego
Wigilijne światełko pamięci dla Ciebie Emilku[*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Chcemy Was Dzieci chronić,Aniołami Waszymi być,przed śmiercią zapomnienia
imiona Wasze skryć...i nie wstydzimy się,że kochamy Dzieci w Niebie....
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
Wigilijne światełka pamięci (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Naczyńskiego
ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO pamięci - dla CIEBIE EMILKU.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Dziś pełen chwały Już Jesteś.. Do siebie wezwał Cię Anioł.. Ażebyś z
Bogiem nad światem trwał.. Ażebyś wszystkich bliskich w opiece
miał..Świąteczne światełko dla Ciebie Emilku..[*]
Zgłoś SPAM
mama aniołeczka Łukaszka
Świąteczne światełko dla ciebie aniołku jaśniutkie do samego Nieba
Zgłoś SPAM
mama
świąteczne światełko pamięci syneczku .....[*]
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukaszka Fieger
światełko dla ciebie Aniołku odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Piękna jest radość w Święta , ciepłe są myśli o bliskich.Niech pokój
,miłość i szczęście otoczy w te Święta nas wszystkich.. Aniołku
świąteczne światełko pamięci.. [*]..
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
NA NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA... PRZESYŁAM MĄ PAMIĘĆ I
MODLITWĘ...DLA CIEBIE EMILKU ... ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥
~
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.