Lecę, by Was utulić,
do serca mego przytulić
głaskać Wasze włosy rozwiane
i skleić SERCE złamane.
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
mama Ani z Płocka zm w czerwcu 2012
zapalam Ci znicz Emilku
Zgłoś SPAM
mama Ani
zapalam Ci światełko Emilku
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was jesteśmy smutkiem,szarym cieniem na ścianie,łzą na
policzku,płaczem.Bez Was milknie śmiech,słowa tracą swój sens,sekundy
wloką się,ogromnieją.....
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
s.Krzysia Jendrzejczaka
[*] światełko na dzień dobry...
Zgłoś SPAM
mama i tata
światełko najjaśniejsze dla Ciebie kochany syneczku.....(*)
Zgłoś SPAM
synku dla Ciebie
Non omnis moriar.....Ty wiesz........
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie..[*]..
Zgłoś SPAM
ama S.P. Przemka
"Jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem że gdzieś na szczycie
góry wszyscy razem spotkamy się mimo świata który kocha i rani nas dzień w
dzień gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkajmy się"
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa miłości, słowa nadziei zakryła ciemność, pozostały tylko ból i
cierpienie....gdyby miłość i łzy umiały wskrzeszać bylibyście wśród nas
..[*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Wysyłam tysiące cieplusich światełek do nieba dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Śpijcie Kochani....o miłości naszej śnijcie,o tęsknocie za swą wiosną,za
przeszłością tak radosną...zazdrościmy naszym myślom,bo tylko one mogą
być blisko Was....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.