Ta pustka co w nas została.. Wciąż będzie trwała i trwała... Ukoić bólu
nie może... Dlaczego odszedł... powiedz mi Boże?..[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Alicja Żubrawska
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć
inaczej...Światełko dla Ciebie....Odpoczywaj.... [*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci.
Wisława Szymborska
Zgłoś SPAM
Beata mama Ani- Płock
Dla Ciebie światełko Emilku.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
mama
światełko na dzień dobry syneczku..... kocham Cię...
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
Swiatelko Dla Ciebie Emilku***
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Bądź światłem co nas prowadzi,lekarstwem,co ból łagodzi,pocieszeniem w
cierpieniu,ciszą w milczeniu,łzą we wzruszeniu,pamięcią we wspomnieniu.Po
prostu bądź naszym Aniołem Stróżem ♥¸¸.•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miłość jest silniejsza od wszelkich barier i na tym opieramy naszą
nadzieję.....potrzebujemy Was.....
Zgłoś SPAM
mama Matiego
Emilku(*)
Zgłoś SPAM
mama anioka Fabianka
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...i kiedy będziecie mnie potrzebowali, wyszeptajcie moje imię a ja
zaraz będę z Wami..."(*Przytulić Was..?Marzenie !.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Tak bardzo Was Kochamy , tak bardzo za Wami tęsknimy DZIECI NASZE UKOCHANE
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.