Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę lecz
w nas tylko smutek i tęsknota...i miłość do Naszych Kochanych Aniołków...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
MARIA
Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt Był taki list, który nie zawierał
słów Był taki ktoś, kto nie wróci nigdy już...EMILKU... ♥ ♥ ♥
¸¸.•*´¯`✿ ♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice
Niech Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż,a światełka zaś oświetlają
Ci drogę(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...i kiedy będziecie mnie potrzebowali, wyszeptajcie moje imię a ja
zaraz będę z Wami..."My Was potrzebujemy cały czas..:"(*
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Światełko i modlitwa za wczoraj....przepraszam,jestem chora:(
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
My wiemy,że z nami zawsze Jesteś,ale tak cicho,jakby nikogo nie było...Lecz
wciąż czujemy, na każdym kroku-w domu,w mieście,w lesie-jak koło nas Twoje
serce bije…Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś. p. Przemysław Liszka
(*)(*)(*)(*)(*)(*)*(*)(*)(*)
W naszej pamięci i modlitwie EMILKU
Pozdrawiamy bardzo serdecznie i dziękujemy za światełka pamięci dla naszego
Syna Przemka .
Zgłoś SPAM
Beata mama ANI
Zgłoś SPAM
mama i tata
światełko na dzień dobry syneczku.... wiesz na razie mamy kłopoty ,chyba to
nasza ludzka przypadłość , na ziemi .....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ludzie żyją tak długo,jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i
kochajac.....NIEUSTAJĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE CI PŁONIE
((**))((**))((**))
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
JEDYNIE SERCE MATKI UCZUCIEM ZAWSZE TCHNIE JEDYNIE SERCE MATKI O WSZYSTKIM
DOBRZE WIE DAĆ TYLE CIEPŁA UMIE I KAŻDY BÓL ZROZUMIE A GDY DZIECKA SERCE
PRZESTAJE BIĆ TAK TRUDNO MATCE DALEJ ŻYĆ..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
<3<3<3
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Emilku Aniołku drogi...wiemy ,że Jesteś blisko...tam po drugiej stronie
drogi...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
Wysyłam tysiące cieplusich światełek do nieba dla Ciebie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.