Emilku cudne płomyczki dla Ciebie-czuwaj nad najbliższymi,bo oni tęsknią i
płaczą!!!
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zapalamy światełko - symbol wiecznego życia...będziemy zawsze
pamiętać...po drugiej stronie odnajdziemy się....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Cudowny czas, gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień...
Tęsknimy, a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc
serce..:"( Brak słów !
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
[*] dla Ciebie Emilku światełko Pamięci..
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
EMILKU JASNIUTKIE SWIATEŁKO DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak trudno w to uwierzyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy której nikt nie zauważy.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Niech płonące znicze osuszą choć trochę łzy Tych co za Wami
tęsknią...Dzieci Nasze Ukochane....
Zgłoś SPAM
s.Krzysia Jendrzejczaka
Emil, zapalam zaległe światełka za dni mojej nieobecności... ale nawet jak
nie ma tu światełek odemnie to w moim serduszku każdego dnia pali się
ciepłe światełko dla takich aniołków jak Ty....
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Śpij spokojnie Emilku..[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥♥
Są dni, których nie powinno być w roku
Przez nie do poduszki łzy swoje tulę,,,
Zgłoś SPAM
mama i tata
jasne i cieplutkie światełko na dzień dobry dla Ciebie syneczku kochany
.....(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.