Wciąż żyjecie w naszych sercach i naszej pamięci, niegdy nie umrzecie bo
umiera tylko czas
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀ Emilku♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
Zgłoś SPAM
mama Ani O
dla Emila
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
"Oni nie odeszli..Oni czekają na nas w niebie"...Emilku..[*]
Zgłoś SPAM
Mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
* "Zostawiliście nas w żałobie.... Zostawiliście we łzach płaczące
serca ukryte w dłoniach. Zostawiliście tęsknotę i smutek..." Dlaczego
?!
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
(*)(*)(*)(*)(*)Najjaśniejsze (*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
(♥) ♱ (♥) EMILKU
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Szukam Cię w powiewie wiatru,szukam w płatkach róż,nie widzę Cię,już
szukam,znajdę Cię bo moja miłość jest silniejsza niż śmierć.Znajdę Cię
nawet w niebie i już na zawsze przytulę do siebie(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice i brat Jarek
Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu.Pozostają na zawsze.[*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Matiego
Emilku kochany,nie zapomnialam i pamietac bede ZAWSZE:*
Zgłoś SPAM
Mama Anetki Jucha
Kiedyś wszyscy spotkamy się tam gdzie Ty teraz jesteś.....Światełko i
modlitwa dla Ciebie....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Ciebie Aniołku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Codziennie na nowo uświadamiamy sobie bolesne fakty o Waszej nieobecności
wśród nas ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
♥emilku♥
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Cieplutkie Światełko Dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Teraz już tylko jeden cel...stać na straży pamięci,ochraniać wspomnienia od
zapomnienia,ciągle od nowa.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.