Odkąd Was nie ma cały świat się zmienił,żal i smutek dręczy
nas.....kochamy i tęsknimy Aniołki....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Emilku poczekaj na nas wszyscy się Tam spotkamy
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
''Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na
zielonych pastwiskach. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie
ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. ''
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zabłysła łza.To płacze
serce nad losem swym,odeszło szczęście i Wy wraz z nim....[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Kochać kogoś, to jakby powiedzieć mu: nie umrzesz”..:"( Emilku:*:*
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Emilku dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie.Światełko i modlitwę
zostawiam Emilku
Zgłoś SPAM
Lucyna
Niedzielne światełko Emilku dla Ciebie!!!
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
"Niech płynie z ziemi tej
wśród śpiewu dusza Twa
do Boga, który Jej
nagrdę wieczną da."
Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Strugą po policzku płynie gorzka łza...ta łza to tęsknota..bo Ciebie tak
bardzo brak..[*] ..
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
DLA CIEBIE♥EMILKU
SOBOTNIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI♥
WSZYSTKIE skarby tego świata
przy Tobie tracą wartość... ♥
Bardzo serdecznie pozdrawiamy
Twoich Bliskich♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ile byśmy dali by mieć Was przy sobie...lecz cóż możemy zrobić????tylko
myślimy o Was ...i tak bardzo tęsknimy....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Silniejsza od nas jest wola nieba,więc przegrywamy-chyba tak trzeba.Ciebie tam
u góry potrzebowali i krótki żywot na ziemi dali.Dostałeś ważną misję do
spełnienia,a dla nas zostały tylko wspomnienia.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dzisiaj 23,Emilku,dla Ciebie zapalam to światełko.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.