Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
348032
Zapalone ponad rok temu
mama Tomka Konopskiego
Gdyby na ziemi można było Schować gdzieś żale i udręki Gdyby tęsknota miała skrzydła I odtruwała z lękiem ptaka Gdyby, ach gdyby można było Z żalu już nigdy nie zapłakać..(*)..
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Emilku,moje światełko na dobranoc...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Może Cię swoim bólem w zimnej ziemi otulę,może Cię jasną nadzieją myśli moje ogrzeją...tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej....Emilku
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
Natalka
(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NADZIEJA SPOTKANIA ŁAGODZI BÓL ROZSTANIA. ZOSTAWIAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko EMILKU miłości...❤ 
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Jaśniutkie Światełko Pamięci{*}
Zgłoś SPAM
s.ewy Dyktyńskiej
Aniele,co ja dziś mogę Wam podarować?Wszak poza swym sercem–nic już nie posiadam.Chciałabym u stóp Waszych złożyć wszystkie skarby świata,a zaledwie–światełko,modlitwę i swą pamięć w prezencie składam
Zgłoś SPAM
MAMA
Synuś..........następny "level"????........ale nigdy nie...... Game Over!!!!!! do zobaczenia .....bądź "Tam" szczęśliwy mój skarbie....kocham Cię...X;D ...GZ
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko do nieba dla Ciebie kochany Aniołku...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice i brat Jarek
[♥][♥][♥] nasze serduszka dla Ciebie kochany......
Zgłoś SPAM
mama ANI O
dla Emilka
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. ♥SPOCZYWAJ W POKOJU[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Matiego
Emilku dzien dobry(¯`♥´¯) `*.¸.*´
Zgłoś SPAM
Lusia
płomyczek pamięci Emilku dla Ciebie!!!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1168   1169   1170   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012