Gdyby na ziemi można było Schować gdzieś żale i udręki Gdyby tęsknota
miała skrzydła I odtruwała z lękiem ptaka Gdyby, ach gdyby można było Z
żalu już nigdy nie zapłakać..(*)..
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Emilku,moje światełko na dobranoc...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Może Cię swoim bólem w zimnej ziemi otulę,może Cię jasną nadzieją myśli
moje ogrzeją...tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej....Emilku
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
Natalka
(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NADZIEJA SPOTKANIA ŁAGODZI BÓL ROZSTANIA.
ZOSTAWIAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
EMILKU miłości...❤
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Jaśniutkie Światełko Pamięci{*}
Zgłoś SPAM
s.ewy Dyktyńskiej
Aniele,co ja dziś mogę Wam podarować?Wszak poza swym sercem–nic już nie
posiadam.Chciałabym u stóp Waszych złożyć wszystkie skarby świata,a
zaledwie–światełko,modlitwę i swą pamięć w prezencie składam
Zgłoś SPAM
MAMA
Synuś..........następny "level"????........ale nigdy nie...... Game
Over!!!!!! do zobaczenia .....bądź "Tam" szczęśliwy mój
skarbie....kocham Cię...X;D ...GZ
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko do nieba dla Ciebie kochany Aniołku...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice i brat Jarek
[♥][♥][♥] nasze serduszka dla Ciebie kochany......
Zgłoś SPAM
mama ANI O
dla Emilka
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją
obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. ♥SPOCZYWAJ W POKOJU[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.