Aniołki...strumień leśny-delikatnie śpiewa pieśni,które w głębi ciszy
serce,a nie ucho słyszy,co jak powiew wiatru delikatnie muska nasze ramię,aby
przebyć bez upadku każdą drogę co przed nami stanie
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SPOCZYWAJ W POKOJU ,
A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH
ZAWSZE BĘDZIE ŻYWA(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Emilku...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Natalka
śpij spokojnie aniołku (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Póki żyjemy i śnimy w naszych sercach Was chronimy....wspomnienia nie
pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz wciąż jest w
nas smutek i tęsknota...
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny,
ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie Emilku pozostanie... Bo zawsze
myślami i sercem wszyscy będą przy Tobie...Śpij słodko u boku Pana..[*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tak bardzo rozpacz w nas tkwi,wspomnienie,żal i łzy.I to marzenie-spotkamy
się i wiara ,że w Niebie poznamy Cię...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice i brat
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" [*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O
dla Emilka
Zgłoś SPAM
mama Matiego
Buziaczki Emilku♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna...Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Śpij
spokojnie.....Emilku
Zgłoś SPAM
Agnieszka Skoczeń siostra śp. Tomasza Chlipały
śpij spokojnie drogi Emilku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć, wiedząc, jak bardzo życie i
niesprawiedliwość są ze sobą złączone." Friedrich Nietzsche
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.