Emilu...Cieplutki płomyczek z Wielkanocną modlitwą wysyłam dla Ciebie do
nieba,śpij spokojnie(♥)..Najbliższym życzę Spokojnych Świąt.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Wielkanocne światełko i modlitwa dla Ciebie Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Mama
Emi....tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg wypisał Twój znak,tam gdzie gwiazdy
lśnią Nasz Bóg zbudował Ci dom,tam gdzie gwiazdy lśnią Nasz Bóg
zapragnął Cię mieć... Światełko dla Ciebie..(*)
Zgłoś SPAM
mama Artura
Zgłoś SPAM
Mama Adasia Nakielskiego
Wielkanocne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Serca przepełnione miłością nigdy daleko od siebie nie odejdą.Wielkanocne
światełko pamięci dla Ciebie Emiluś
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Dla Ciebie Emilku.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Wielkanocne Światełko Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
Jolanta,Roman i Jarosław Lewandowscy
mama,tata i brat.....dla naszego kochanego.....(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Wielkanocne światełko pamięci :*:*
Zgłoś SPAM
Lusia
Wielkanocne światełko Emilku...
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Śmierć to stacja, na której przesiadamy się do następnego pociągu.
Zmienia się wygląd wagonu, ale podróż trwa nadal." Z modlitewną
pamięcią (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.