Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ Emil Lewandowski ♥


* 28.01.1994

 

+ 23.05.2012

Miejsce pochówku: Płock , cmentarz katolicki

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (129)
Licznik odwiedzin strony
348509
Zapalone ponad rok temu
Rodzice ś.p. Przemysław lISZKA
W naszej pamięci i modlitwie ---------) \ --------/ , ( --------\ ) / ---- .-- `´--. ----|`·-----·´| ----|`·::....´| EMILKU ----|`·::::..´| ----|`·:: )¯`·. ,·´¯( ----|`·:.( : ) ----.·´¯`·
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Emiluś-strasznie smutne święta bez świąt,Kochany
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami. Zapalam światełko w drugi dzień Wielkanocy
Zgłoś SPAM
mama
Trudno się z TYM pogodzić ,trudno ,brak słów na to wszystko.....SYNUŚ .....KOCHAM CIĘ....
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Zapalam Ci światełko wieczornym wspomnieniem ślę księżycową, srebrną mgłę niech Cię otuli, ukołysze i czuwa nad Twoim snem...Emilku ((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma..... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
...Za­myślił się anioł - chciał zab­rać głos - lecz poszedł do nieba..Wielkanocne światełko do nieba Emilku ..:"( Wszystkiego dobrego dla twoich bliskich dużo spokoju:*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Emilku(*)...przytul Swoją Mamę ode mnie w ten Dzień...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][♥][*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
•♥•I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile, które los zatrzymał •♥•Wielkanocne swiatelko dla Ciebie•♥• Wszystkiego Dobrego Dla Twoich Bliskich•♥•
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Darka Dukiewicz
Wielkanocne światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy już tego co było w naszych marzeniach...pozostała tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei, że kiedyś odzyskamy to, co straciliśmy...Wielkanocne,cieplutkie światełko Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama śp Kamila Borowiec
Dziś święta większość ludzi się cieszy ale sa tacy którym teraz jest szczególnie smutno i cięzko to my osierocone matki i ojcowie.Nam brakuje naszych ukochanych dzieci,światełko dla Ciebie Emilku
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
* "Zostawiliście nas w żałobie.... Zostawiliście we łzach płaczące serca ukryte w dłoniach. Zostawiliście tęsknotę i smutek..." Kochamy Was ..::*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Ciebie Aniołku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Chrystus zmartwychwstan jest nam na przykład dan jest. Iż mamy z martwych powstac.Z Panem Bogiem królowac. Światełko na WIELKĄ NIEDZIELĘ dla Ciebie EMILKU.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1132   1133   1134   ...   1348   1349    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Lewandowska
12.06.2012