❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Życie jest jak świeca na wietrze,tak ulotne, jeden podmuch
wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Kochani,dziękuję za zapalanie
światelek dla mojego męża,pozdrawiam Halina❤️❄️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Najświętsza Rodzino z Nazaretu strzeż, chroń i miej w opiece wszystkie
rodziny, aby żadna z matek nie płakała jak my.Zapalam światełko w ostatnią
niedzielę tego roku .
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wisniewskiego
Światełko na pozegnanie starego i otwarcie nowego roku i modliwa
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Mija rok dobry rok, z żalem dziś żegnam go. Miejsce da nowym dniom, stary
rok, dobry rok..." Dareczku światełko na koniec roku. R.I.P.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.