Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Dariusz Kowalczyk


* 06.08.1995

 

+ 06.03.2012

Miejsce pochówku: Ożarów

,

woj. łódzkie

pokaż wszystkie
wpisy (107)
Licznik odwiedzin strony
406449
Zapalone ponad rok temu
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ☘️⭐❤️ Twe serce wędruje z nami, po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób.Zostawiam codzienną modlitwę. Pamiętam .❤️⭐ ☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Kochani dziękuję za życzenia urodzinowe dla mojego męża i życzenia noworoczne, i wspólne trwanie przy naszych bliskich.Zostawiam modlitwę.Pozdrawiam serdecznie.Halina.⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie zgaśnie płomień, który ciągle świeci w naszych sercach - naszej miłości, tęsknoty i wspomnień - kiedyś ten płomień przyniesiemy do Was Kochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❄️❄️⭐⭐ Noworoczne Światełko Pamięci ⭐⭐❄️❄️ Darku Bliskim na Nowy Rok życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️♨️Noworoczne Światełka Pamięci Oni z nami byli wsparciem,pomocą.I mieli serca pełne miłości.Dlatego w naszych sercach żyją.Rodzinie,życzę zdrowia i miłości na Nowy 2025 Rok.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Noworoczne światełko pamięci Darku.
Zgłoś SPAM
mama
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
Ula
Darku, dla Ciebie światełko.....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wędrujemy dalej drogą rozkopaną...gdzie szukać mamy Was jeśli nawet Niebo nie pomaga...kto rozumie nasz świat bez Was Kochani...Bliskim samego dobra w Nowym Roku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
I tylko miłość i pamięć została, co nigdy nie minie, jak pory roku... Światełko Pamięci na ten ostatni dzień 2024 roku. Odpoczywaj w Pokoju ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Ostatnie w tym roku smutne światełko...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zapalam dla Ciebie światełko w ostatni dniu tego roku. Życzę bliskim zdrowia, spokoju i spełnienia wszelkich marzeń w Nowym Roku 2025. Dziękuję za wspólne trwanie.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   158   159   160   ...   1998   1999    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Kasia Pawlak
08.03.2012