Niech Boża Dziecina Błogosławi Wam Kochani...Bliskim samego dobra na ten
Świąteczny czas
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Podnieś rękę, Boże dziecię" błogosław wszystkim ,którzy
zapalają światełko dla mojego syna.Zdrowia i spokoju na Święta Bożego
Narodzenia.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne wigilijne światełko Darku...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
powitajmy Jezusa w nASZYCH SERCACH I DUSZACH DARKU, SPOCZYWAJ W POKOJU. życze
spokojnych, błogosławionych świąt
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐⭐❄️•*```*•❄️⭐⭐ Wigilijne Smutne Światełko Pamięci
⭐⭐❄️•*```*•❄️⭐⭐ I znów puste krzesło przy stole.I znów
pytanie-dlaczego?
Bliskich tulę do serca i życzę zdrowych,spokojnych Świąt.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.