Dla tych Którzy odeszli W nieznany świat, Płomień na wietrze Kołysze wiatr.
Dla nich tyle kwiatów Pod cmentarnym murem I niebo jesienne U góry.
Danielkowi, w Dzień Zaduszny...
Zgłoś SPAM
TERESA
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, W dniu Zaduszek, w czas jesieni, odwiedzamy bliskich groby, zapalamy,
zasmuceni, małe lampki - znaj żałoby..." (Wł. Broniewski). Danielu,
moja modlitwa i pamięć o Tobie w tym dniu...
Zgłoś SPAM
dorota
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Anna
Zgłoś SPAM
s
Ku pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Teresa z Krakowa
Danielku pamiętam
Zgłoś SPAM
M
(*)
Zgłoś SPAM
Monika
Zgłoś SPAM
J.Z. babcia
♥[✿]♥ W TYM SMUTNYM DNIU 1 LISTOPADA ♥[✿]♥ „Umierają nie ci,
którzy przechodzą na tamtą stronę, ale my, którzy zostajemy tutaj, obdarci
z nich”...
śpij w spokoju Danielku...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Palą się znicze... Ktoś pamięta... Danielku
Zgłoś SPAM
(*)
światełko pełne wspomnień....spoczywaj w pokoju....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.