Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Daniel Litwiniuk


* 01.09.1974

 

+ 18.02.1981

Miejsce pochówku: Hajnowka

,

woj. podlaskie

 
Licznik odwiedzin strony
340064
Dodane w styczniu
Patrycja
Witam wszystkich na tej stronie. Widzę że jest wielu ludzi,którzy przeżywają śmierć Danielka, mimo upływu tak wielu lat. Mam tak samo. Co prawda nie dawno poznałam Jego historię,ale odkąd to się stało nie mogę normalnie funkcjonować. Ciągle mam łzy w oczach, widząc zdjecie Danielka. On musiał być bardzo wyjątkowym dzieckiem. Tak mądrym, inteligentnym, kochanym, grzecznym, cudownym. W oczach ma coś tak bardzo pozytywnego. Nie wiem jak można było Go tak krzywdzić. Ten babsztyl miał na pewno ogromne kompleksy, wiedziała że Danielek był dzieckiem idealnym. Od kilku nie potrafię sobie poradzić psychicznie. Jak pomyślę ile wycierpiał. Ile bólu, strachu, smutku przeżył... tyle ludzi wiedziało a został potraktowany jak rzecz. Nie znałam Go ale czuję jak bym straciła kogoś bliskiego. Szczegóły tej historii są przerażające. Żyjemy wśród bestii. Ona nie była człowiekiem. Ludzie nie byliby w stanie patrzeć na tak ogromna krzywdę dziecka. Nie sądziłam nawet że jest tyle ludzi tak podobnie odczuwających jak ja. W realnym życiu nie znam takich, wszyscy martwią się o swoje 4 litery. Ten zal i pustka mnie rozrywa od środka. Jak sobie z tym poradzić?
Zgłoś SPAM
Patrycja
Kochany Danielku 😢
Zgłoś SPAM
Dodane w listopadzie
Robert B
Pamiętam o Tobie Danielku mimo że minęło 7 lat od poznania Twojej historii. Żyj pięknie w niebie. Kocham Cię
Zgłoś SPAM
Jacek Cichoń
Danielku,śp. spoczywaj w spokoju,do zobaczenia...Pamiętamyna zawsze.
Zgłoś SPAM
Dodane w czerwcu
K
Danielku, łzy płyną strumieniami i serce krwawi. Mnie, jako dorosłej osobie nie mieści się w głowie to piekło, które Ty tak dzielnie znosiłeś. Byłeś wspaniałym dzieckiem. Skarbem,który zasługiwał na to, żeby ktoś go docenił, kochał, szanował,dbał i opiekował się. Nie da się pogodzić z tym co Cię spotkało, Aniołku. Wierzę, że jesteś już w pięknym świecie, szczęśliwy, bezpieczny i że nie brakuje Ci wszystkiego tego, czego zabrakło na tym świecie. Wysyłam Ci światełko do nieba Kochany Maluchu ♥️ A Twoich oprawców mam nadzieję, że spotka odpowiednia kara i że to wszystko w odpowiednim czasie do nich wróci ze zdwojoną siłą.
Zgłoś SPAM
Dodane ponad rok temu
Maciej Kijowski
Szanowni, Drodzy Państwo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy także przez obecność także w tym miejscu dają wyraz pamięci o Danielku Litwiniuku, zamęczonym, zakatowanym, zabitym przez katechetkę-morderczynię Renatę Krzymuską przy co najmniej biernym wsparciu ojca dziecka, Jana Litwiniuka. Dziś 30. rocznica śmierci zamordowanych w nie mniej okrutny sposób Premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony. Pamiętajmy o nich, pamiętajmy o małym Danielu, nie szczędźmy pogardy i potępienia dla tych, którzy bestialsko pozbawili ich życia, kierując się czy to politycznymi względami czy wyznawaną religią.
Zgłoś SPAM
Aneta
Dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś SPAM
Marcin
(Marcin )
Ja zawsze jeżdżę raz w roku-mieszkam od Hajnówki 200km i ciężko opisać emocje jak się patrzy na zdjęcie Danielka i pozostałych dzieci-tak po prostu nie powinno być..
Zgłoś SPAM
Marcin
Były znicze,ale żaden się nie palił,kwiaty też były,ale miałem wrażenie, że grób był już dawno nieodwiedzany.Obok grobu Danielka leży chłopiec w jego wieku,a tuż obok rodzeństwo też w wieku Danielka i wszyscy zmarli praktycznie w tym samym czasie-ja zawsze jak tam jestem to zapalam znicze na tych 3 grobach. Pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
aneta
Dzień dobry.
Panie Marcinie, pisał Pan, że był Pan na grobie Daniela.
Czy mogłabym się dowiedzieć, czy grób jest zadbany, były kwiaty, znicze?
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2   3   4   5   ...   112   113    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Joanna Kruszynska
20.08.2013
 
-
Ceremonię prowadził
To my,ludzie dobrej woli chowamy to dziecko z wielkimi honorami,kazdego dnia...