...Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł...życie to
krótki film...
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Krisu
Zgłoś SPAM
dorota
Zgłoś SPAM
M
światełko pamięci {*}
Zgłoś SPAM
Marlena Gracz
Aniołku, pamiętamy, a nasze serca wciąż krwawią
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
dorota
Zgłoś SPAM
marzena
nie, nie zapomniałam.... po prostu boję się pamiętać... Kochany Danielku...
Zgłoś SPAM
s
Pamiętam[*]
Zgłoś SPAM
Krisu
Zgłoś SPAM
anonim
W rocznicę śmierci
Zgłoś SPAM
J.Z. babcia
Dzisiaj rocznica Twojej strasznej śmierci Danielku...
Nie dziw się że Twoim zabójcom życzę takiej samej jak Twoja...
Wybacz Mały, nie jestem szlachetna, życzę im tego od prawie czterdziestu
lat...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Osiemnasty...nadszedł ten okrutny dzień...ostatni dzień Twojej Męki
Chłopczyku Cudny...Chłopczyk Biedny...łzy płyną Kochany...Rocznicowe
Światełko Danielku...świat był tak okrutny dla Ciebie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.