Wiemy na pewno, że życie wieczne jest Waszym udziałem, pociechą dla nas jest
to, że się spotkamy i to niebawem, dla Was to chwila minie zaledwie, czasu nie
liczą Ci co są w niebie....
Zgłoś SPAM
jacek
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Nauczyć się z tym żyć..Tylko jak?? Czy można nazwać to życiem??
Strasznie boli. Żeby tak raz Was jeszcze przytulić. [*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSTYNKO, moja pamięć i światełko do Nieba.
Zgłoś SPAM
HALINA
A koniec jest początkiem i nową nadzieją. Spoczywaj w Pokoju JUSTYNKO...(*)
Zgłoś SPAM
BLISKA ŚP DOMINIKA KROTOSZYŃSKIEGO
JUSTYNKO..(*)
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Tyle marzeń nie spełnionych, tyle wypraw nie odbytych, tyle słów nie
wypowiedzianych, tyle rzeczy nie poznanych....
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Witaj Aniołku zapalam Ci swiatełko na dzisiejszy dzień.
Zgłoś SPAM
Lusia
Serdeczne słowo nie kosztuje dużo,a jest tak cenne.Justynko dziękujemy za nie
Twoim Rodzicom,tobie zostawiamy modlitwę...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Imię Jezus zostało nam dane jako lekarstwo na wszystkie nasze cierpienia. Św.
Bazyli Wielki.Panie Jezu daj szczęście wieczne wszystkim bliskim naszym
zmarłym.
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki
Wieczorne Światełko dla Ciebie Justynko (*)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tak bardzo rozpacz w nas tkwi,wspomnienie,żal i łzy..śpij spokojnie..[*]..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.